Jana Heweliusza 11 - Gdańsk

Strona główna » Ubezpieczenie turystyczne Rankomat

Ubezpieczenie turystyczne Rankomat

Przed każdą podróżą, niezależnie od celu i miejsca, ubezpieczenie turystyczne stanowi istotny element przygotowań. Bez względu na to, czy planujemy krótki wypoczynek w kraju, egzotyczne wakacje nad morzem czy w górach, czy też zwiedzanie europejskich miast, warto zadbać o odpowiednią ochronę. Takie ubezpieczenie stanowi solidne wsparcie w przypadku niespodziewanych wydarzeń, które mogą mieć miejsce w trakcie naszej podróży – dotyczy to nie tylko kwestii związanych z transportem czy noclegami, ale także różnych innych nieprzewidywalnych sytuacji. Posiadanie ubezpieczenia podróżnego zapewni nam spokój umysłu i poczucie bezpieczeństwa podczas całego naszego wyjazdu.

 • Ubezpieczenie turystyczne w tanie-ubezpieczanie.com.pl pozwala objąć ochroną zarówno podróż zagraniczną, jak i krajową.
 • Szeroki zakres ochrony, który możesz dostosować do swoich potrzeb. Pokrywamy koszty leczenia związane z zachorowaniem na Covid19.
 • Na okres ubezpieczenia podróży możesz ubezpieczyć mienie pozostawione w Twoim domu lub mieszkaniu. 

Ubezpieczenie turystyczne porównywarka

Jeżeli szukasz ubezpieczenia turystycznego w najniższej cenie z atrakcyjnym pakietem ochrony warto użyć porównywarki takiej jak Rankomat.

Nasz film prezentuje zalety użycia porównywarki ubezpieczeń. Dokonaj szybkiego zakupu polisy będąc w podróży z ochroną już 3h po zakupie. 

Porównanie ofert od ponad 19 Tu w 3 minuty. Koszt ubezpieczenia już od 3 zł dziennie. Sprawdź co może zaoferować Ci porównywarka ubezpieczeń Rankomat. 

Ubezpieczenie Turystyczne Online dla Ciebie i Rodziny to ubezpieczenie szybkie w zawarciu i elastyczne - dostępne online na Rankomat.

Wygodny zakup

Ubezpieczenie kupisz wypełniając formularz z najważniejszymi informacjami i dokonasz płatności online. Polisę otrzymasz natychmiast na Email w PDF oraz na SMS.

Dla Ciebie i Rodziny

To wariant, który obejmuje nie tylko Dziecko Ubezpieczonego, ale również i jego Partnera/Małżonka.

Ochrona w zakresie Covid19

Ubezpieczenie zapewnia ochronę i pokrycie kosztów leczenia, hospitalizacji w razie zakażenia wirusem Covid-19.

Ubezpieczenie turystyczne choroby przewlekłe

Każda z dostępnych opcji zapewnia koszty leczenia, ratownictwa i transportu, assistance, NNW, następstwa chorób przewlekłych, amatorskie uprawianie sportu.

Ubezpieczenie turystyczne z klauzulą alkoholową

Ubezpieczenie oferuję ochronę w zakresie pomocy, medycznej, transportu, ratownictwa i nieszczęśliwych wypadków dla osób pod wpływem alkoholu.

Assistance 24/7 - pomoc w razie nagłych zdarzeń

Jeżeli będziesz potrzebował pomocy w trudnych sytuacjach np: w razie problemów językowych, wypadku wystarczy, że zadzwonisz na infolinię a my zorganizujemy dla Ciebie profesjonalną pomoc.

Dlaczego warto kupić ubezpieczenie turystyczne?

Istnieje kilka powodów, dla których warto rozważyć zakup ubezpieczenia turystycznego przed podróżą. Oto kilka z nich:

 1. Ochrona medyczna: Ubezpieczenie turystyczne zapewnia ochronę w przypadku nagłego zachorowania lub wypadku podczas podróży. 

 2. Odwołanie lub przesunięcie podróży: Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odbyć zaplanowanej podróży, ubezpieczenie turystyczne może pokryć koszty anulowania lub przesunięcia rezerwacji. 

 3. Utrata bagażu: Ubezpieczenie turystyczne może chronić Cię przed utratą, kradzieżą lub uszkodzeniem bagażu. 

 4. Odszkodowanie za opóźnienie lub utratę lotu: Jeśli Twój lot zostanie opóźniony lub odwołany, ubezpieczenie turystyczne może zapewnić odszkodowanie za poniesione straty.

 5. Pomoc prawna: W przypadku sytuacji awaryjnych za granicą, ubezpieczenie turystyczne może zapewnić pomoc prawno-ustawową. 

 6. Pokrycie kosztów odpowiedzialności cywilnej: Ubezpieczenie turystyczne może również zapewnić ochronę w przypadku, gdy jesteś odpowiedzialny za szkody wyrządzone innym osobom lub ich mieniu. 

Podsumowując, ubezpieczenie turystyczne może zapewnić Ci spokojną podróż, chroniąc Cię przed nieprzewidzianymi wydatkami i zapewniając wsparcie w przypadku awarii. 

Ubezpieczenie podróżne – na co zwrócić uwagę, wybierając polisę?

Obliczanie kosztu i zakresu ubezpieczenia online ma wiele korzyści dla potencjalnych nabywców. Oto kilka powodów, dlaczego warto to zrobić:

 1. Łatwość i wygoda w zakupie ubezpieczenia turystycznego: oblicz koszt ubezpieczenia na dowolnym urządzeniu i kup dzięki płatnościom mobilnym polisę 24/7.

 2. Przejrzystość warunków ochrony: Korzystając z narzędzi online, możesz przejrzeć różne opcje ubezpieczenia, porównać ceny i zasięg ochrony.

 3. Oszczędność czasu i pieniędzy: Możesz zakupić polisę na ubezpieczenie turystyczne przez internet z dowolnego miejsca na świecie o dowolnej porze!

 4. Dostęp do informacji: Korzystając z narzędzi online, masz łatwy dostęp do informacji o poszczególnych polisach ubezpieczeniowych. 

Podsumowując, obliczanie kosztu i zakresu ubezpieczenia online to wygodny i efektywny sposób na znalezienie odpowiedniego ubezpieczenia turystycznego. Daje to możliwość porównania różnych ofert, dostosowania ubezpieczenia do swoich potrzeb i zaoszczędzenia czasu oraz pieniędzy.

Ubezpieczenie turystyczne – jest to rodzaj dobrowolnego ubezpieczenia na czas podróży w Polsce i za granicą. Polisa pokrywa koszty leczenia i chroni nas w razie nieszczęśliwych zdarzeń takich jak wypadki, kradzieże sprzętu i wiele innych. Przeczytaj kolejny punkt aby dowiedzieć się o szczegółowym zakresie ochrony. Po zakupie otrzymasz potwierdzenie zakupu polisy na email w formacie PDF i SMS na nr telefonu.

Polisa obejmuje pomoc w takich przypadkach jak:

 • Nagła choroba – jeżeli podczas podróży dopadnie Cię choroba (np: zapalenie płuc), doznasz wypadku na skuterze podczas zwiedzania zorganizujemy Ci pomoc i opłacimy koszty leczenia.
 • Leczenie w razie zachorowania na COVID-19 – w ramach polisy turystycznej możesz liczyć na pokrycie kosztów leczenia nawet do 2 000 000 zł.
 • Złamania, zwichnięcia i inne urazy ciała – jeżeli doznasz kontuzji np: skręcisz kostkę, złamiesz rękę otrzymasz szybką i pełną pomoc. Wystarczy telefon na infolinie ubezpieczyciela.
 • Leczenie następstw choroby przewlekłej – jeżeli cierpisz na chorobę przewlekłą na , którą się leczysz ubezpieczenie już w podstawowym pakiecie pokryje twoje koszty leczenia.  
 • Pomoc tłumacza j. angielskiego – jeżeli będziesz za granicą i nagle zdarzy się potrzeba w tłumaczeniu języka angielskiego otrzymasz taką pomoc od nas. 
 • Pokrycie kosztów uszkodzenia wynajętego pojazdu – jeżeli wynająłeś kampera lub samochód na wakacyjny wyjazd i zdarzy się jakaś szkoda zwrócimy Ci kwotę do 5000 zł.
 • Ochrona od następstw od skutków katastrofy naturalnej – jeżeli podczas Twojego pobytu dojdzie do tsunami, lawiny, wybuchu wulkanu i będziesz musiał zostać dłużej pokryjemy koszty dodatkowego zakwaterowania i transportu do Polski. 
 • wyjazdu za granicę pomimo złego stanu zdrowia, np. w sytuacji, gdy cierpisz na przewlekłą chorobę (jak cukrzyca czy nadciśnienie) – o ile nie wykupisz dodatkowego pakietu na okoliczność nagłego zaostrzenia objawów choroby;
 • zdarzeń, do których doszło podczas uprawiania sportu wysokiego ryzyka, a ty nie miałeś wykupionej klauzuli, która obowiązuje w takich sytuacjach;
 • sytuacji, gdy podczas zdarzenia byłeś pod wpływem środków odurzających lub alkoholu;
 • tzw. wyłączeń medycznych, czyli chociażby operacji plastycznych, stosowania medycyny niekonwencjonalnej itp.;

 • brania udziału w przeróżnych formach rywalizacji – zawodach sportowych, wyścigach, turniejach;

 • kosztów ratownictwa górskiego i poszukiwania;

 • utraty sprzętu elektronicznego.

Ubezpieczenie podróżne najlepiej na sam początek przekalkulować w porównywarce ubezpieczeń turystycznych Rankomat. Następnie sprawdź jaka oferta jest dla Ciebie najkorzystniejsza. 

Ubezpieczenie turystyczne działa już nawet w 3h po zakupie. Jeżeli pilnie potrzebujesz zakupić polisę turystyczną najlepiej zrobić to poprzez porównywarkę Rankomat lub inne dostępne opcje w naszym menu!

 • AXA ubezpieczenie turystyczne
 • PZU ubezpieczenie turystyczne
 • Rankomat ubezpieczenie turystyczne
 • Warta ubezpieczenie turystyczne
 • Generali ubezpieczenie turystyczne
 • Allianz ubezpieczenie turystyczne

Ubezpieczenia

OC AC, na życie, turystyczne i nieruchomości.

Nasza firma oferuje najlepsze ubezpieczenia OC na rynku. Co więcej, dzięki naszemu kalkulatorowi ubezpieczenia OC, możesz w prosty sposób obliczyć składkę ubezpieczenia, dopasowaną do Twoich potrzeb.